O NÁS_

Jsme stabilní tým

Vytvořit stránky od roku 2012. Během této doby se náš tým podílel na vývoji celé řady zajímavých projektů. Nejenže vyvíjíme webové stránky, vytváříme individuální styl a styl vašeho podnikání, komplexně propagujeme a podporujeme naše klienty, hlavním úkolem společnosti ByPro je ukázat klientskému podnikání jako slibný a hodnotný projekt.

Image_2_stick_figure_balancing_gadgets_9599

Jsme důvěryhodní

Naši klienti jsou odlišní, ale každý z nich potřebuje kvalitní softwarové řešení, které je určeno pro generování a automatizaci příjmových toků, vytváření komunikačních kanálů a zefektivnění obchodních operací.

MĚŘTE NÁŠ TÝM

5

ABSOLUTNÍ MASTERS VAŠEHO PODNIKU

Klášter přichází po tisíci dokončení opakování

6

o svém projektu

Neustále minimalizujeme dobu odezvy našich manažerů na vaše požadavky, snažíme se být v kontaktu s Vámi online

4

Cesta klamání je cestou války

Neuvádíme naše zákazníky. Objednání projektu v ByPro znamená, že transakce bude co nejtransparentnější

ZKOUŠKY ZÁKAZNÍKŮ >>

logo

Práce týmu ByPRO nás velmi potěšila. Pohodlné rozhraní a stylový design téměř zdvojnásobil konverzi nových zákazníků! Stránky byly dokončeny ve velmi krátkém čase a to byl základní požadavek! Žádné kudrlinky, které by komplikovaly interakci uživatele se zdrojem. Velmi stručné a pohodlné. Asi 3 měsíce provádíme servis pro technickou podporu a neplánujeme měnit vývojový tým, kluci znají své věci! Držte to!

Alexander Alekhnovich

-

manažer

logo
img1

V roce 2018 jsme se rozhodli změnit staré firemní stránky na nový s moderním designem a funkčností. Výroba suchých stavebních směsí do betonu je obtížné zobrazit atraktivně, ale tým ByPRO tento úkol úspěšně zvládl. Díky dobře koordinované práci jsme obdrželi pohodlný katalog (máme více než 100 produktových položek se spoustou technické dokumentace), zdobených v moderním stylu. Díky odborníkům firmy ByPRO se nám podařilo vytvořit webovou stránku, která plně odpovídá naší firemní kultuře a úspěšně řeší obchodní úkoly, které jsou pro ni stanoveny.

Pavel Radyukevich

-

obchodního ředitele

logo_turpohod

Odvolal se na ByPRO pro redesign firemní identity. Úkol šel do několika kanceláří, ale neobdržel žádné zajímavé návrhy. Chlapci z ByPRO rychle provedli technický audit, zaznamenali nedostatky a možný potenciál zdroje, ukázali nám stránky podobných subjektů. Po prvním setkání jsme byli velmi nadšeni a rozhodli jsme se spolupracovat s týmem. Nyní, když je naše nová prodejní webová stránka připravena na sezónu, můžeme říci: "ByPRO je vynikající servis pro nejnáročnější zákazníky! Všechny komentáře byly pořízeny online. Dobrá práce! Děkuji."

Alena Nazarová

-

zakladatel

JE IDEA PRO NOVÝ PROJEKT?

Budeme rádi, když budeme spolupracovat

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

TOP